Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

House Brothers

Stary Rynek 4 Łomża

Mapa

666 819...

666 819 164

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

www.housebrothers.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Joanna Jaksina
  • Anna Koryszewska
  • +3

O nas

"House Brothers to sieć lokalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Założyciele biura od 14 lat działający w branży nieruchomości pod inną marką. Chcąc unowocześnić działania w usługach pośrednictwa sprzedaży nieruchomości w 2022 roku założyli własną markę i tworzą własny niepowtarzalny brand. Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem doskonale znający rynek na którym działają, jak tez młodzi wyjątkowi, kreatywni agenci, którzy chętnie dzielą się swoimi pomysłami i są bardzo otwarci na nowe technologie służące do komunikacji z klientami i sprzedaży. Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości."

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

52

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia House Brothers

Filtruj

325 000 zł48,92 m² 6 643,50 zł/m²

Marcin Kapelewski

Marcin Kapelewski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,92 m zlokalizowane przy ul. Słowackiego 3 w Łomży. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł100 m² 6 800 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 500 m²

Na sprzedaż siedlisko z dużą działką Chmielewo, gmina Nowogród Na sprzedaż klimatyczne siedlisko wiejskie położone w miejscowości Chmielewo,...

Szczegóły ogłoszenia

75,82 zł/m²13,19 m² 1 000 zł

Marcin Kapelewski

Marcin Kapelewski

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia trzy odrębne lokale użytkowe, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Dworna 12 w Łomży. Lokale znajdują się na I piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł790 m² 1 708,86 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom Z częścią usługową łomża, ul. Sikorskiego Cena: 1 350 000 zł Powierzchnia całkowita: 790,4 m Powierzchnia mieszkalna: 327,2...

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Pisz,warmińsko-mazurskie

17,65 zł/m²340 m² 6 000 zł

Marcin Kapelewski

Marcin Kapelewski

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal zostanie w pełni przystosowany i przygotowany pod potrzeby nowego najemcy. Istnieje możliwość dostosowania układu oraz standardu...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł189 m² 5 555,56 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Dom w zabudowie szeregowej | ul. Kasztanowa , Łomża Idealny dla rodziny, ceniącej komfort i doskonałą lokalizację! Najważniejsze atuty...

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł5 400 m² 7,41 zł/m²

Joanna Jaksina

Joanna Jaksina

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka leśna o powierzchni 0.54ha ( front 18m głębokość 354m) w Laskowcu przy szosie wewnętrznej w kierunku Przytuł....

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w Łomży przy ulicy Wspólnej w Łomży. Położone na osiedlu wśród ścisłej zabudowy jednorodzinnej w samym sercu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł280 m² 1 282,14 zł/m²

Joanna Jaksina

Joanna Jaksina

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w stanie surowym otwartym Białobrzeg Bliższy Powierzchnia użytkowa: 193,70 m (bez garażu) Powierzchnia całkowita: 280 m Działka: 540...

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł48,17 m² 40,48 zł/m²

Joanna Jaksina

Joanna Jaksina

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta dotyczy wynajmu mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 48,17m2 usytuowanego na 4 piętrze bloku przy ul. 11 listopada 17. Mieszkanie zadbane, czyste...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

Artur Misiewicz

Artur Misiewicz

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna i w pełni umeblowana kawalerka, gotowa do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy...

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 019 m² 87,34 zł/m²

Marcin Kapelewski

Marcin Kapelewski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowany jest kompleks 10 działek budowlanych, położonych w urokliwej i spokojnej miejscowości Bacze Suche (gmina Zambrów, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

96 250 zł1 250 m² 77 zł/m²

Joanna Jaksina

Joanna Jaksina

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Zabiele gm. Rzekuń. Mpzp: zabudowa zagrodowa, mieszkaniowa, letniskowa, usługi. Ciekawa oferta...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł250,13 m² 5 996,88 zł/m²

Grzegorz Zyśk

Grzegorz Zyśk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż czterokondygnacyjny budynek mieszkalny, położony w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji Stare Miasto. To wyjątkowa oferta dla...

Szczegóły ogłoszenia

36,21 zł/m²27,62 m² 1 000 zł

Marcin Kapelewski

Marcin Kapelewski

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal dopasowany do Twojego biznesu idealna przestrzeń na start lub rozwój działalności Na wynajem lokal użytkowy, który zostanie w pełni...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

Anna Koryszewska

Anna Koryszewska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Przedsiębiorco! Szukasz biura o podwyższonym standardzie? To mam lokum dla Ciebie:] Do dyspozycji jest parter wykończony z materiałów wysokiej...

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,32 m² 6 264,57 zł/m²

Artur Misiewicz

Artur Misiewicz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Bohaterów Monte Cassino...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3. piętrze w spokojnym i zielonym otoczeniu przy ul. Księcia Janusza...

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł437 m² 1 807,78 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 334 m²

Opis Nieruchomości Na sprzedaż duża, komfortowa willa o powierzchni użytkowej 311,74 m , wybudowana w 1996 roku, w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł72 m² 7 847,22 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z ogródkiem | 72 m | parter | łomża ul. Śniadeckiego Przestrzeń, która daje więcej niż standardowe mieszkanie. Parter, ogródek...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł4 200 m² 7,14 zł/m²

Joanna Jaksina

Joanna Jaksina

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę leśną w miejscowości Laskowiec przy szosie Łomżyńskiej o powierzchni 0.42 ha ( front 12m głębokość 430m2). tel: 666 819...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł104 m² 9 134,62 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na sprzedaż | leśne wzgórze | stare kupiski | przy lesie Gotowy do wprowadzenia - pełne wyposażenie - projekt architekta Na sprzedaż wyjątkowy dom...

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 795 m² 43,45 zł/m²

Joanna Jaksina

Joanna Jaksina

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1795 m , położona w spokojnej miejscowości Raszujka. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co...

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 101 m² 71,75 zł/m²

Grzegorz Zyśk

Grzegorz Zyśk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 11a w odległości 12km od Ostrowi Mazowieckiej. Cicha spokojna okolica, jednocześnie szybki dojazd do miasta....

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60,60 m² 7 013,20 zł/m²

Marcin Kapelewski

Marcin Kapelewski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na...

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł800 m² 93,75 zł/m²

Joanna Jaksina

Joanna Jaksina

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 8 ar, położona w samym sercu malowniczej miejscowości Romany (gm. Szczytno, woj....

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł300 m² 263,33 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieduża działka z dużym potencjałem. Nieruchomość w Śniadowie gminie Śniadowo powiecie łomżyńskim, przy ul. Ostrołęckiej....

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł188,20 m² 2 869,29 zł/m²

Marcin Kapelewski

Marcin Kapelewski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w Serafinie! Lokalizacja: 07-437 Serafin, gmina Łyse cicha, zielona okolica...

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł28,60 m² 6 888,11 zł/m²

Joanna Jaksina

Joanna Jaksina

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie Ostrołęka, ul. Psarskiego Oferuję jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 28,6 m , położone na 3....

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 075 m² 166,51 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1075 m2 każda w Nowogrodzie przy ulicy Dębowej. Cisza, spokój, świetny dojazd do miasta, sąsiedztwo...

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł255,35 m² 9 359,70 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Nowoczesna willa W giełczynie dom, który łączy luksus, komfort I technologię Cena: 2 390 000 zł Lokalizacja: giełczyn, ul. Bielna Powierzchnia...

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł4 200 m² 7,14 zł/m²

Zofia Polak

Zofia Polak

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna w Laskowcu przy głównej drodze do Łomży; - działka o powierzchni 4200m2 - Front - 11,6m ; Długość - 428m Cena 30...

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł73 m² 7 054,79 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | Łomża, ul. Kazańska | 73 m | 4 pokoje Przestrzeń, której szuka rodzina i układ, który doceni inwestor. Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł156,70 m² 5 488,19 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne na sprzedaż Inwestycja developerska w Sierzputach Młodych, gmina Łomża Dlaczego warto zwrócić uwagę na tę...

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł221,70 m² 6 811,01 zł/m²

Norbert Zubrzycki

Norbert Zubrzycki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom o powierzchni użytkowej 221,7 m , położony w spokojnej i prestiżowej lokalizacji przy ul. Zdrojowej...

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł51 m² 9 372,55 zł/m²

Anna Koryszewska

Anna Koryszewska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowa niższa cena od kwietnia! Wiosenna promocja! Myślisz o czymś swoim? Dostępne od ręki! a. Przestrzeń i światło: 51 m przemyślanej...

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł1 000 m² 239,90 zł/m²

Zofia Polak

Zofia Polak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod dom bez kompromisów projektowych? Ta nieruchomość daje realną swobodę budowy. Na sprzedaż działka budowlana 1000 m nr 373/13...